Audzēkņu pašpārvalde

BA Uzņēmējdarbības koledžā darbojas arī Audzēkņu pašpārvalde. Tie ir aktīvi, radoši un atraktīvi cilvēki, kuri darbojas kā starpnieki starp administrāciju un audzēkņiem. Pašpārvalde savu kompetenču ietvaros pārstāv audzēkņu intereses, apkopo priekšlikumus, veic aptaujas un, protams, organizē sabiedriskās aktivitātes.

Katru gadu rudenī notiek Audzēkņu pašpārvaldes vēlēšanas. Pašpārvaldei ir savs vēlēts vadītājs. Audzēkņu pašpārvaldē ievēlēto uzmanības lokā ietilpst jautājumi par audzēkņu tiesībām, mācību kvalitāti, sadzīvi, pasākumu organizēšanu, sporta aktivitātēm, sabiedriskās attiecībām.

Darbošanās Audzēkņu pašpārvaldē ļauj audzēkņiem iemācīties plānot, organizēt, darboties komandā, realizēt visdažādākās idejas un arī uzņemties atbildību.

Audzēkņu pašpārvalde vienmēr ir atvērta jaunām idejām un aktīviem domubiedriem.

Sadzīve

Mēs atrodamies uz vienas no Rīgas maģistrālajām ielām, netālu no pilsētas centra. Blakus mums veidojas Skanstes ielas biznesa kvartāls, kurā ar laiku koncentrēsies daudzas pilsētas biznesa aktivitātes.

Mācības notiek lekciju veidā (1 lekcija ilgst 90 min; starpbrīdis 10 min; pusdienu starpbrīdi 40 min), lekciju sākums plkst. 8.30. Mācības notiek atbilstoši iekārtotās auditorijās.

Sporta nodarbības notiek sporta zālē, tepat koledžā. Garšīgas un daudzveidīgas brokastis, pusdienas, launagu un pat vakariņas piedāvā bistro Cantine (ielūkojies – www.cantine.lv).
Ir pieejams bezmaksas internets, moderna bibliotēka. Pilsētas sabiedriskais transports audzēkņiem ir bez maksas.

Koledža piedāvā audzēkņiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas, mācību laikā izmantot Banku augstskolas Studentu viesnīcas pakalpojumus – tā atrodas K.Valdemāra ielā 161, īres maksa 12,81 EUR mēnesī.

Tepat netālu atrodas lielveikali, kafejnīcas, biroji un „Arēna Rīga”.

Audzēkņu aktivitātes

Audzēkņu pašpārvalde iesaistās un organizē visdažādākās sabiedriskās dzīves aktivitātes. Tradicionāli tiek rīkotas Veselības dienas, Fukšu iesvētības, konkursi, labdarības akcijas, tematiskās balles. Iecienītas ir sporta spēles, sacensības , audzēkņi piedalās dažādās sporta aktivitātēs arī ārpus koledžas – varam lepoties ar iegūtiem diplomiem, medaļām un kausiem.

Tradicionāli ir IV kursu Žetonvakari.

Katrs mācību gads noslēdzas ar svinīgu izlaiduma pasākumu.